Terapia v Audi A4

Terapia v Audi A4
V dobe dlhých čakacích lehôt na nové auto je jazdené vozidlo z programu Audi GW plus: vhodnou alternatívou. Presvedčil sa o tom i náš stály zákazník Ing. Peter Pelc, ktorý aj napriek nepriaznivej situácii chcel ostať verný značke Audi.

Pán Pelc vlastní dve zariadenia sociálnych služieb pre seniorov v Zbore (Minor) a v Michalovciach (Minerva) a na ceste za prácou z Košíc denne prejde zhruba 200 km. „Vždy uprednostňujem spoľahlivé a bezpečné vozidlo a teraz mám v poradí už tretie Audi,“ priblížil svoje motoristické potreby p. Pelc. „Potreboval som nové auto a pri jednaní v PO CARe som zistil, že čakacia doba na nové Audi je jeden rok. Pomyslel som si - čo teraz? Pán Čížik mi však navrhol možnosť vybrať si z jazdených áut Audi.“

Najazdených 5 000 km a plná výbava
Z ponuky vozidiel Audi GW plus: p. Petrovi padlo do oka Audi A4 40 TDI quattro r. 2020. Niet sa čo čudovať. Audi A4 s výkonom 140 kW bolo v plnej výbave a so všetkými asistenčnými systémami, ktoré A4 môže mať. Zaujali aj športové sedadlá, Audi Sound system, Matrix LED svetlá, ale tiež Head up! display, Google navigácia, či 360° kamera. „Audi bolo v takej výbave, že som si povedal - toto musí byť moje. A keď som zistil, že malo najazdených 5 000 km a zľavu skoro 30 000 €, tak som nezaváhal,“ upresnil p. Pelc. Audi A4 mal potom k dispozícii do dvoch mesiacov. Ešte pred prihlásením prišiel budúci majiteľ A4 do Prešova pozrieť, či nekupuje mačku vo vreci. „Auto vyzeralo ako čisto nové. Odvtedy čo ho mám, som nabehal 12 000 km a som veľmi spokojný,“ dodal. Pán Pelc v aute nielen jazdí kvôli pracovným povinnostiam, ale aj oddychuje. Mnohokrát zo Zborova ide naspäť do Košíc cez Domašu a z Michaloviec cez Šíravu. Skrátka, rád sa prevezie po bočných cestách. Podľa jeho slov je Audi A4 na to dosť pohodlné a komfortné.

Vyhľadávaný relax na cestách
Práca v sociálnom zariadení je veľmi emotívna a psychicky značne náročná. Vyžaduje vyrovnanú osobnosť a racionálny úsudok. „Hoci pracujem na riadiacej pozícii a neprichádzam do styku s klientmi, dosť to na mňa dolieha. Ľudia, ktorým v našich zariadeniach poskytujeme starostlivosť, majú nielen úctyhodný vek, ale často aj neľahké osudy, zdravotné ťažkosti a nezriedka aj psychické problémy. Klobúk dolu pred našimi opatrovateľmi, ktorí túto prácu zvládajú. Musím priznať, že tieto emócie ku mne doliehajú, no snažím sa od nich odosobniť. Sú také silné, že keby som sa nechal nimi zavaliť, nemohol by som túto prácu vôbec robiť. Starostlivosti o klientov má u nás vysoký štandard a aby som manažérsky vyhovel týmto požiadavkám, musím si zachovať chladnú hlavu. Na svoju psychohygienu okrem iného využívam aj moju A4. Preto tie jazdy mimo hlavných ciest, v prírode…“, uzavrel p. Pelc.

Svoje podnety na zaujímavé články nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu