Ďakujeme Dk-design za dlhodobú spoluprácu

Ďakujeme Dk-design za dlhodobú spoluprácu
Veľmi si vážime spolupráce s firmami ako Dk-design, s. r. o. - 5 krásnych dodávkových Volkswagenov Crafter teraz denne brázdi slovenské cesty...

O spolupráci s Dk-design, s. r. o.

Spoločnosť Dk-design je výrobcom vstavaných skríň. Na ich webovej stránke si môžete online vytvoriť skriňu podľa predstáv a okamžite získate cenovú ponuku. Vysnívaný kus nábytku si následne môžete aj online objednať.  Široký sortiment farieb drevodekorov a kvalitné spracovanie dovezú šikovní majstri na vozidlách Volkswagen Crafter.

Dodávky boli zakúpené a financované nás v PO CARe a za necelé dva roky sa firma pána Kopaňu stala populárnou značkou na trhu s nábytkom na mieru. Veľmi sa tešíme úspešnej spolupráci. Už stovky tisíc šťastných kilometrov najazdili vstavané skrine za spokojnými klientmi. S majiteľom Dávidom Kopaňom sa zhovárala Jana Palenčarová.

V spoločnosti PO CAR Prešov ste zakúpili prvú dodávku VW Crafter v závere roka 2019. Ako ste sa o našej firme dozvedeli?
 
O firme PO CAR Prešov sme vedeli už dávno predtým, ako sme si zakúpili prvú dodávku VW Crafter. Vzhľadom na to, že naša výroba sa nachádza v dedine pri Prešove – v Petrovanoch, okolo showroomu PO CAR Prešov prechádzame každý deň niekoľkokrát. Showroom je dobre viditeľný z hlavnej cesty, takže je skoro nemožné ho prehliadnuť. Okrem vyššie spomenutých vecí, PO CAR Prešov už dlhú dobu registrujeme ako etablovaného predajcu s dlhoročnými skúsenosťami.
 
 

Ako by ste opísali doterajšiu spoluprácu?
 
So spoluprácou sme veľmi spokojní. Najadzíme denne stovky kilometrov, s čím sú niekedy spojené aj menšie alebo väčšie technické komplikácie. Vždy, keď nastal nejaký problém s autami, v PO CARe sa k tomu stále postavil veľmi zodpovedne a daný problém veľmi promptne a k našej spokojnosti vyriešili.
 

 

Vedeli by ste pomenovať výhody PO CARu oproti iným konkurenčným spoločnostiam?
 
Promptný servis, výborný prístup k zákazníkovi, spoľahlivosť motorových vozidiel a samozrejme, dlhoročné skúsenosti.
 
 
Koľko času za volantom a koľko kilometrov najazdia Vaši zamestnanci mesačne?
 
Vstavané skrine rozvážame vlastnou dopravou po celej Slovenskej a Českej republike. Šoféri častokrát trávia za volantom viac ako 10-12 hodín, samozrejme s príslušnými potrebnými prestávkami, ktoré sú pre takúto záťaž nevyhnutné. Preto komfort, pohodlie a spoľahlivosť áut sú pre nás na prvom mieste. Dodávky VW Crafter tieto kritéria dokonale spĺňajú a naši šoféri si dodávky veľmi pochvaľujú, keďže je pre nich komfort na prvom mieste.

 

Napriek náročným ekonomickým časom sa vozový park rozrástol už na 5 dodávkových vozidiel vo firemných farbách. Ako sa neľahké obdobie podpísalo pod záujem o vstavané skrine?
 
Tak, ako aj ostatné firmy, aj my sme čelili veľkým výzvam počas týchto neľahkých období. Spotrebiteľské správanie sa počas pandémie výrazne zmenilo, čo sa podpísalo na mnohých firmách. Výpadky dodávok materiálov, posunuté dodacie lehoty aj čiastočná nedostupnosť vybraných materiálov sú všetko problémy, s ktorými sme sa museli vysporiadať počas týchto turbulentných období.
 

Naša firma Lacne-skrine sa zameriava primárne na online predaj. S našimi dodávateľmi sa v rámci spolupráce snažíme udržiavať korektné vzťahy. Aj vzhľadom na to, sme vedeli pružne reagovať na všetky výzvy, ktorým sme museli počas tejto pandémie čeliť.

Chystáte v najbližšom období novinky, ktoré by mohli zaujímať Vašich zákazníkov? 
 
V najbližších týždňoch budeme implementovať nový 3D konfigurátor pre vstavané skrine. Nový konfigurátor bude nahradený doposiaľ existujúcim 2D konfigurátorom. V novom 3D konfigurátore bude mať zákazník omnoho lepšiu predstavu vizualizácie, lepší prehľad materiálov a celkovo zjednodušený postup pri skladaní vstavanej skrine.
 

V priebehu tohto roka budeme spúšťať projekt, na ktorom sa pracuje už dlhšiu dobu. Okrem vstavaných skríň, budeme naše portfólio produktov rozširovať o kuchynské linky na mieru. Tak, ako aj na našich existujúcich stránkach pre vstavané skrine, si zákazník bude vedieť nakonfigurovať kuchynskú linku na mieru podľa svojich predstáv, kde sa mu na konci konfigurácie zobrazí výsledná cena.

VEĽMI SI VÁŽIME SPOLUPRÁCE s firmami ako Dk-design, s. r. o. Ďakujeme za rozhovor aj prejavenú dôveru, želáme veľa spokojných zákazníkov a odporúčame Lacné skrine.

Spracovala: Jana Palenčarová
Foto: PO CAR

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu