Volkswagen R-Days v Prešove

Volkswagen R-Days v Prešove
Päť modelov Volkswagenu so skutočným R v DNA. Trasa v blízkosti Prešova. Asi tušíte, že R-Days v spolupráci Volkswagenu a PO CARU boli plné zábavy a adrenalínu.

Lapiz Blue. Tak sa volá ikonická hlboká modrá farba, ktorá je jedným zo symbolov najrýchlejších Volkswagenov súčasnosti. V utorok (17.5.2022) si zákazníci PO CARU  vyskúšali na vlastnej koži, jazdné vlastnosti modelov:

  • Arteon SB R 2.0 TSI 4MOT DS7 235 kW/320 k
  • Tiguan R 2.0 TSI 4MOT DS7 235 kW/320 k
  • T-Roc R 2.0 TSI 4MOT DS7 221 kW/300 k
  • Golf Variant R 2.0 TSI 4MOT DS7 235 kW/320 k
  • Golf R 2.0 TSI 4MOT DS7 235 kW/320 

 

Ako hodnotili podujatie?

Pán Gajdoš, firma R-CARGO: "Ďakujem pani Kropkovej za pozvanie. Veľmi oceňujeme, že sme si autá mohli prísť osobne vyskúšať na prevádzacie jazdy v rámci podujatia R-Days. Sprievodný personál bol milí a ochotní. Na všetky otázky som dostal relevantné odpovede.  Osobnú skúsenosť nenahradia žiadne online prehliadky. Jazdím na Golfe Variant R 2,0 TSI a už pokukujem po Arteone. Manželka má objednaný Volkswagen Tiguan R 2,0 TSI a už sa nevie dočkať, kedy dorazí. Všetko v modrej lapiz metalíze charakteristickej pre radu vozidiel R. Aj naše deti oceňujú autá Volkswagen z PO CARU pre veľký priestor na zadných sedadlách. ​​​​​​"

Peter Seman: "Prišli sme so synom a vyskúšali sme si jazdu na všetkých autách od Arteonou, cez Tiguan, T-Roc až k obom Golfom v typickej modrej farbe. Trasa bola zvolená veľmi dobre a ďakujeme za pozvanie. Z PO CARU máme zakúpené už tri vozidlá a ďalšie je objednané. Sme verný značke Volkswagen."


Viac informácií o vozidlách Volkswagen u našich kolegov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu