Financovanie 0,0%

Financovanie  0,0%
Moderné financovanie s nulovým úrokom

Financovanie 0,0%

Moderné financovanie s nulovým úrokom

 

Financovanie 0,0% poskytuje možnosť mesačných splátok s úrokovou mierou 0,0% po dobu 24 - 72 mesiacov. Pri Financovaní 0,0% zaplatí zákazník pri prevzatí vozidla akontáciu v zvolenej výške 20 - 70 % a následne každý mesiac mesačnú splátku.

Rovnako ako pri iných spôsoboch financovania si zákazníci môžu dokúpiť predĺženú záruku o ďalšie 3 roky k zákonnej 2-ročnej záruke, ako aj výhodné povinné zmluvné a havarijné poistenie.

Ponuka Financovania 0,0% platí aj na akciové modely Edition a R-line.

Výhody produktu Financovanie 0,0%:

  • Akontácia: 20 - 70 %
  • Trvanie zmluvy: 24 - 72 mesiacov
  • Platí pre fyzické a právnické osoby
  • Úrok: 0,0 %
  • Spracovateľský poplatok 2,0%

 

Ponuka platí do 31. 12. 2021. 

Viac informácií o produkte Financovanie 0,0% nájdete na tejto stránke.

Ponuka financovania Financovanie 0,0% je od spoločnosti VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach, a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš  autorizovaný predajca Volkswagen

Príklad financovania od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. má informatívny a názorný charakter a nie je právne záväzný. Nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov. Konkrétna ponuka závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podklad u autorizovaných partnerov - finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. Ponuku na mieru vám vypracuje každý autorizovaný predajca značky Volkswagen. V prípade záujmu o ponuku pre fyzické osoby bez prideleného IČO nás prosím kontaktujte.

Objednávka do servisu