Štartujte s nami!

Štartujte s nami!
Nové modely s predĺženou zárukou až na 4 roky GRÁTIS čakajú na váš kľúč.

Vymodelovali sme pre vás atraktívne cenové zvýhodnenia na obľúbené modely.


Vyberte si z ponuky modelov Caddy, Amarok, Multivan, ID. Buzz a ďalších vozidiel, ktoré vás očaria svojou pohodlnosťou a všestrannosťou.

Prečo si vybrať už teraz?

Moderný Caddy, elegantný pick-up Amarok, multifunkčný Multivan pre váš komfort alebo elektrický ID. Buzz, ktorý je budúcnosťou mobility? Tieto a ďalšie praktické modely si u nás môžete dovoliť už teraz. Neváhajte a vyberte si ten svoj u našich predajcov.

Vybrať si z ponuky PO CAR

Akcia "Nové modely s predĺženou zárukou až na 4 roky GRÁTIS" sa vzťahuje na skladové vozidlá a vozidlá objednané do výroby od 04.09.2023 a platí do 29.12.2023. Predĺžená záruka platí na 4 roky (2+2 roky s maximálnym nájazdom 120.000 km). Akcia je kombinovateľná so vybranými akciami značky Volkswagen Úžitkové vozidlá. Viac informácií, podrobnosti o ponuke modelov, o ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá. Všetky uvedené ceny sú odporúčané maloobchodné ceny v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Fotografie obsahujú aj voliteľnú výbavu, ktorá je dostupná za príplatok.

Viac informácií o dostupnosti a cenách vozidiel Volkswagen Úžitkové vozidlá u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu