Auto s pravidelným servisom sa predáva lepšie

Auto s pravidelným servisom sa predáva lepšie
Vetou z nadpisu článku nás potešil p. Matúš Škvarkovský, ktorého s naším autorizovaným servisom už viac ako dekádu spájajú servisné prehliadky jeho firemných vozidiel. Pri nedávnej prehliadke jeho Tiguanu nám aj povedal, ako je s našimi službami spokojný.

Majiteľ trebišovskej stavebnej firmy CISSA k nám na pravidelné prehliadky chodí s VW Tiguan, ktorý u nás kúpil v roku 2013. To však nie je všetko. Dva roky predtým sme mu predali VW Passat, s ktorým do nášho servisu chodil na prehliadky 6 rokov. Dokým ho, vďaka servisnej starostlivosti v našom autorizovanom servise, výhodne nepredal a zo zahraničia si nepriviezol jazdený SEAT Alhambra.

„Alhambra mala najazdených 200 000 km. Priviezol som ju do PO CARu, aby ju prezreli a pre istotu vykonali nevyhnutnú údržbu. Vymenili tu rozvody, olej, všetky náplne a pod.,“ zaspomínal si na prvý servis jeho vanu p. Škvarkovský.

Rokmi overené partnerstvo
A kde je ukryté tajomstvo lojálnosti k PO CARu? Majiteľ trebišovského Tiguanu na túto otázku reagoval pragmaticky: „Veľmi oceňujem, že keď prídem až z Trebišova, môžem u vás zaplatiť bezhotovostne cez faktúru, veď za tie roky je už dôvera na oboch stranách. Nikdy tu nebol problém s ústretovosťou, či ma bolo treba počas trvania servisnej prehliadky niekam odviezť, alebo mi aj požičali náhradné auto, takže som mohol využiť čas a ísť do mesta vybaviť si neodkladné veci. Bez problému.“

Pánovi Škvarkovskému sme pri pozáručnej servisnej prehliadke na jeho vozidle VW Tiguan podľa check listu pre Tiguan skontrolovali najviac exponované komponenty vozidla a tiež sme vymenili olej, filtre, brzdovú kvapalinu a nastavili svetlomety. S pozdravom „Do ďalšej prehliadky“ mu želáme veľa šťastných kilometrov :)

Článok je súčasťou PO CAR Magazínu JAR 2023 - ČÍTAŤ ONLINE

Svoje názory a podnety na zaujímavé články nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu